Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Lai pievienotos slēgtai telegram grupai "E-Angel", rakstiet Kristīnei uz Whatsapp >>>

PAR PROJEKTU "E-ANGEL"

Kristīne Deņisova, projekta "E-Angel" autore un dibinātāja:

"Vecāku atbalsta grupas "E-Angel" facebook lapā un oficiālās mājas lapas radīšana ir  biedrības "Dimanta Apziņa" projekts, kas ir radīts vecākiem un viņu tuvajiem, lai atbalstītu viņus rūgtajās sāpēs, zaudējot savu atvasīti. Šis projekts ir veltījums manam brīnišķīgajam, saulainajam dēliņam Edgaram Deņisovam.

Edgariņš bija bērns ar cerebrālu trieku un garīgās attīstības traucējumiem. Neskatoties uz saviem kustību ierobežojumiem un pilnīgu pieaugušo aprūpi, zēns vienmēr centās uzturēt jautrību, būt pozitīvā noskaņā, spējis pastāvēt par sevi un ir iemācījis arī mūs priecāties par KATRU mazu solīti, ko mēs paveicam savā dzīvē, par KATRU jaunu dienu, kuru jāsagaida ar smaidu, par KATRU mazumiņu, kas galā veido lielo laimes sajūtu. Edgars ir iemācījis MĪLĒT paīstam. Bez jebkādiem nosacījumiem. 

Esmu bezgala pateicīga dēliņam, jo viņš spējis paveikt to, ko nespēj paveikt veseli cilvēki bez kustību ierobežojumiem, cilvēki ar gudrām galvām, ar zināšanām un ar lielām naudām. Daudzi no viņiem nezina, ka laime ir meklējama pavisam citā virzienā.

Edgars bija un joprojām paliek mans lielākais Dzīves Skolotājs un Iedvesmotājs. 

Mūsu dzīves stāstu jūs varat izlasīt šeit: "Kad 2020.gada 11.oktobrī šo grēcīgo Zemi negaidīti pametis mūsu dzīvespriecīgs dēls Edgars, mana dzīve sabruka... >>>>"

Projekta oficiāls nosaukums: "E-ANGEL. Atbalsts vecākiem, kuri zaudējuši savus bērnus".

Reģistrācijas Nr.:

Bankas konta Nr.:

BIEDRĪBAS "E-ANGEL" MĒRĶI:

- sniegt psiholoģisku un emocionālu atbalstu tiem vecākiem, kuri ir zaudējuši savus bērnus postnatālā periodā (no dzimšanas līdz 18 g.v.),

- palīdzēt vecākiem pārdzīvot lielas sāpes un saudzīgi pavadīt viņus sērošanās ceļā, 

- organizēt un vadīt terapeitiskās grupas ar psihoterapijas, mākslas terapijas, pasaku terapijas, neirografikas metodēm un tehnikām, ar mandalu radīšanu meditāciju un deju praksēm, 

- sniegt konsultācijas ģimenēm individuāli.